oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka

Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-398

Mieszkanie na sprzedaż – Chorzów II, ul. Grunwaldzka | 55 m² | balkon | funkcjonalny układ Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w Chorzowie przy ul. Grunwaldzkiej. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 000,00 zł
cena 330 000 
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka
video
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Osiedle Tysiąclecia, Górne, Tysiąclecia

Katowice, Osiedle Tysiąclecia, Górne, Tysiąclecia
mieszkanie na sprzedaż

FRT-MS-749

Mieszkanie na sprzedaż – Katowice, ul. Tysiąclecia 86b Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71,11 m², położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Katowicach – na osiedlu Tysiąclecia. To propozycja dla osób ceniących wygodę życia ...

Powierzchnia
71,11 m2
Piętro
14
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 000,14 zł
cena 640 000 
video
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, E, Edukacji

Tychy, E, Edukacji
mieszkanie na sprzedaż

FRT-MS-747

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Tychy, ul. Edukacji 68 Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może rozważasz zakup nieruchomości pod inwestycję? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie ...

Powierzchnia
35,20 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 386,36 zł
cena 260 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, E, Edukacji
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Śródmieście, Matejki

Bytom, Śródmieście, Matejki
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-395

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 115,74 m², położone w kamienicy po termomodernizacji, z reprezentacyjną i zadbaną klatką schodową. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów ...

Powierzchnia
115,74 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 039,40 zł
cena 699 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Śródmieście, Matejki
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Chropaczów, Szczytowa

Świętochłowice, Chropaczów, Szczytowa
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-394

Wyjątkowe mieszkanie dla Ciebie! Oferujemy przestronne i nowoczesne mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Atuty nieruchomości: Gotowe ...

Powierzchnia
49,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 418,51 zł
cena 319 000 
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Batory, Brzozowa

Chorzów, Batory, Brzozowa
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-391

Kawalerka 30,1 m² po GENERALNYM remoncie • 1 piętro • Balkon • Chorzów Batory – ul. Brzozowa Szukasz mieszkania, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów? Ta kawalerka po kompletnym, generalnym remoncie jest gotowa, abyś wprowadził się od razu. Przedstawiam ...

Powierzchnia
30,10 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 275,75 zł
cena 219 000 
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Batory, Brzozowa
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Śródmieście, Lisieckiego

Katowice, Śródmieście, Lisieckiego
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-389

Katowice – ul. Lisieckiego 27 | 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z balkonem i pięknym parkietem Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 m², położone na wysokim parterze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Lisieckiego w Katowicach. To ...

Powierzchnia
51,10 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 808,22 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Śródmieście, Lisieckiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem