Firma MMC Nieruchomości + Sp. z o.o. korzysta z wsparcia licznych firm i instytucji.
Poniżej informacja o kilku wybranych Partnerach.

 

 

BM Faktor jest Multiagencją Ubezpieczeniową – współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Działamy na terenie woj. Śląskiego i okolic, a naszym głównym celem jest znalezienie dla klienta najkorzystniejszej oferty przede wszystkim pod względem jakości,  jak i również ceny. 

W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia zarówno dla firm oraz osób prywatnych. Wszystkie nasze oferty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy Naszym klientom wsparcie w całym okresie ubezpieczenia, na bieżąco przypominamy o kończących się polisach ubezpieczeniowych oraz przedstawiamy najbardziej korzystne w danym momencie oferty ubezpieczenia.

 

 

 

 

 

 

D&G Finanse

Świadczymy Kompleksowe Usługi Finansowe współpracując z wieloma instytucjami z branży finansowej. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klienta oraz długofalowa współpraca na zasadzie Partnerstwa. Zajmujemy się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowania jak również form oszczędzania dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego.

 

 

Co oznacza ten znaczek?

Znaczek jest przede wszystkim komunikatem dla naszych Klientów – Klientów biur nieruchomości: „Kliencie, nasze biuro współpracuje z innymi, czyli Twoja oferta w naszym biurze jest udostępniana wszystkim agencjom”. Ale też znaczek jest komunikatem dla innych biur: „Współpracujemy – korzystajcie z naszych ofert, aby zaprezentować je swoim Klientom i razem sfinalizować transakcję”. Zachęcamy do dołączenia do akcji, do posługiwania się tym oznaczeniem, a przede wszystkim – do wzajemnego udostępniania ofert pomiędzy biurami!

 

 

 

 

 

 


 


Bielsko - Częstochowsko - Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Największe, Stowarzyszenie Pośredników w kraju. Liczy  około 450 członków - pośredników w obrocie nieruchomościami z całego województwa śląskiego. BCK SPON jest Stowarzyszeniem posiadającym osobowość prawną a przedmiotem działalności Stowarzyszenia jest:

  • organizacja kursów, szkoleń i seminariów dotyczących rynku nieruchomości;

  • organizowanie i popieranie współpracy pomiędzy członkami Stowarzyszenia,

  • działalność wydawnicza,

  • wydawanie opinii i ekspertyz.