Podejmując ważne decyzje związane z finansami, inwestycjami i kredytami warto pomyśleć o zabezpieczeniu siebie i bliskich! Zapewniając kompleksową obsługę i pomoc w zabezpieczeniu przyszłości oferujemy doradztwo w szerokim zakresie ubezpieczeń wspierane przez specjalistów z współpracujących firmy.

Ubezpieczenie majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe dotyczą mienia i odpowiedzialności cywilnej. Są stworzone z myślą o Państwa bezpieczeństwie. Z jednej strony chronią przed kosztami finansowymi związanymi ze zniszczeniem lub utratą majątku, z drugiej zabezpieczają Państwa interesy. Ubezpieczenia te pozwalają zniwelować skutki i odbudować to, co zostało zniszczone. Najczęściej dotyczą nieruchomości, samochodów, a w przypadku firm - również maszyn i sprzętu. Moi Partnerzy doradzą, które ubezpieczenie w jakim zakresie jest najbardziej odpowiednie dla Państwa lub Państwa firmy.

Ubezpieczenia osobowe

Do ubezpieczeń osobowych zaliczamy te, których przedmiot może w szczególności dotyczyć śmierci, dożycia, uszkodzeń ciała lub utraty zdrowia. Ciekawą kwestią przy ubezpieczeniach osobowych jest to, że nie ma ograniczenia co do kwoty ubezpieczenia. Nasze życie i zdrowie możemy wycenić na dowolną kwotę. Doradcy  pomogą wybrać parametry ubezpieczenia najlepsze dla Państwa i Państwa rodziny.