Oferty specjalne

sprzedane
dom na sprzedaż - Katowice, Brynów, Kępowa

Katowice, Brynów, Kępowa
dom na sprzedaż

MMC-DS-384

Dom na sprzedaż – Katowice Brynów, ul. Kępowa Cena: 1 150 000 zł Powierzchnia użytkowa: 135,30 m² → 8 499,63 zł/m² Powierzchnia całkowita: 162,84 m² → 7 062,06 zł/m² Liczba pokoi: 5 (w tym 4 sypialnie) Rodzaj nieruchomości: dom szeregowy – środkowy Nieruchomość ...

Powierzchnia
162,84 m2
Powierzchnia działki [m2]
266 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 062,15 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Katowice, Brynów, Kępowa
sprzedane
działka na sprzedaż - Ruda Śląska, Kochłowice, Piłsudskiego

Ruda Śląska, Kochłowice, Piłsudskiego
działka na sprzedaż

MMC-GS-392

Wyjątkowa oferta inwestycyjna – ponad 1,72 ha przy lesie Kochłowic (Ruda Śląska) – teren pod zabudowę jednorodzinną MMC Nieruchomości od lat specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w tym kamienic, gruntów budowlanych i inwestycyjnych na Śląsku, prezentuje ...

Powierzchnia
17 266,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 4 316 500 
działka na sprzedaż - Ruda Śląska, Kochłowice, Piłsudskiego
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Chropaczów, Szczytowa

Świętochłowice, Chropaczów, Szczytowa
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-394

Wyjątkowe mieszkanie dla Ciebie! Oferujemy przestronne i nowoczesne mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Atuty nieruchomości: Gotowe ...

Powierzchnia
49,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 418,51 zł
cena 319 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka

Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-398

Zapraszam na Dzień Otwarty mieszkania o powierzchni 55 m², położonego w Chorzowie II przy ul. Grunwaldzkiej. Termin: Czwartek, 21 maja 2026 r. Godzina rozpoczęcia: 16:30 - 17:30 Prezentacje odbywają się po wcześniejszym umówieniu godziny wizyty, co ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 181,82 zł
cena 340 000 
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka

rozumiem